Bureau

Het bureau van de Long Alliantie Nederland heeft de volgende samenstelling:


 
 Emiel.jpg

drs. E. (Emiel) Rolink
Directeur
rolink@longalliantie.nl

vwf_3280.jpg

mw. drs. L. (Lidewij) Sekhuis
Senior Projectleider landelijk zorgpad COPD longaanval met ziekenhuisopname
sekhuis@longalliantie.nl    

_DV14365.jpg

mw. drs. H. (Heleen) den Besten
Senior Projectleider Arbeid en Zorg
denbesten@longalliantie.nl

66292312_627940567713730_5955674271387746304_o.jpg

mw. C. (Chantal) Nijdeken 
Office Manager
nijdeken@longalliantie.nl

Niels.jpg

prof. dr. N. H. (Niels) Chavannes, MD, PhD 
Adviseur Nationaal Actieprogramma Chronische Longziekten 

foto_Els_Verschuur.jpg

mw. dr. E.M.L. (Els) Verschuur; MNSc, PhD
Projectleider Palliatieve zorg voor patiënten met COPD 
verschuur@longalliantie.nl 

Foto Renate.png

mw. J. (Johanna) Broese MD 
Promovendus Palliatieve zorg bij COPD
broese@longalliantie.nl

 Harald9.JPG

dhr. H. (Harald) Roelofs
Communicatieadviseur
roelofs@longalliantie.nl

 Tamara.jpg mw. T. (Tamara) Raaijmakers
Coördinator Vrij Ademen Akkoord 
raaijmakers@longalliantie.nl

 

foto Lies voor website (002).jpg Mw. dr. L. (Lies) ter Beek
projectleider implementeren zorgpad inhalatiemediatie 
terbeek@longalliantie.nl